Fotowoltaika

Pisali o nas:
13 lat
na rynku OZE

  • Ponad 100 ekip monterskich
  • 80 000 realizacji

Nagroda Q1
Najwyższa jakość

  • Produkty najlepszych producentów
  • Wyłączny dystrybutor Blaupunkt

Załatwimy
Dofinansowanie

  • Formalności bierzemy na siebie
  • Montaż przed otrzymaniem dotacji

15 lat
gwarancji

  • Najdłuższa gwarancja w OZE
  • Własny serwis na Śląsku

Zalety paneli fotowoltaicznych

Coraz więcej osób, firm i gospodarstw rolnych decyduje się na montaż paneli fotowoltaicznych na dachach swoich budynków.

Niesie to wiele korzyści:

Dofinansowanie fotowoltaiki

Koszty dobrej jakości instalacji fotowoltaicznej mogą być obniżone przez dostęp do programów dotacji, które są uruchamiane na poziomie lokalnym, państwowym, jak i unijnym.

Mój Prąd – korzystając z programu Mój Prąd możesz otrzymać dofinansowanie do 50% kosztów kwalifikowanych inwestycji – to najpopularniejszy program dofinansowania instalacji fotowoltaicznej w całej Polsce.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie.

W programie Mój Prąd dodatkowo do instalacji fotowoltaicznej można uzyskać dotację na pompę ciepła, magazyn energii, klimatyzacje.

Montaż paneli fotowoltaicznych

Oferujemy profesjonalne doradztwo z zakresie doboru paneli, biorąc pod uwagę jaką moc instalacji potrzebuje Twój dom lub firma!

Poczynając od wykonania profesjonalnego audytu oceniającego zapotrzebowanie na energię elektryczną, umiejscowienie instalacji fotowoltaicznej, poprzez stworzenie projektu, przeprowadzenie montażu oraz podłączenie do sieci elektrycznej, po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Budujemy w perspektywie długoterminowej, dlatego przywiązujemy bardzo dużą wagę do wykorzystania zastosowań i materiałów najwyższej jakości. Współpracujemy z czołowymi producentami i dystrybutorami komponentów, dbamy o to aby nasze instalacje spełniały najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.
• Kompleksowo realizujemy projekty fotowoltaiczne na terenie całej Polski.
• Posiadamy doświadczenie z zakresu koordynacji i realizacji elektrowni PV.
• Pomagamy w uzyskaniu kredytów, Leasing dla firm – współpracujemy z takimi bankami jak DLL, Santander Leasing, PKO Leasing, CA EFL, SGB Leasing.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań fotowoltaicznych i systemów grzewczych docenianych na całym świecie marki Blaupunkt.

Fotowoltaika dla firm

Prowadzisz firmę w tym rejonie, a może działalność rolną i chciałbyś wdrożyć rozwiązania, jakie oferuje fotowoltaika? Skorzystaj promocji dla biznesu:

Duże instalacje fotowoltaiczne dla firm!

Borykasz się z wysokimi rachunkami za energię?! Chcesz realnie zacząć oszczędzać i uniknąć konsekwencji ciągłych podwyżek cen prądu? Mamy gotowe rozwiązanie dla Twojego biznesu!

Dostawcy energii elektrycznej w ostatnich latach ciągle zamieszczają informacje o podwyżkach cen. Dotyka to jednakowo rodzin, rolników, ale w głównej mierze przedsiębiorstw. Zarówno małe, jak i duże korporacje borykają się z podwyżkami, które w dalszym ciągu nie są uregulowane przez Urząd Regulacji Energetyki.
Pokażemy Ci na przykładach naszych klientów, jak mądrze oszczędzać pieniądze!
Dodatkowo możesz skorzystać z atrakcyjnych rat leasingowych za pośrednictwem banku Santander Leasing Polska.

Hymon & Santander Leasing Ogranicz koszty i zaufaj doświadczeniu!

*Kalkulacja przygotowana we współpracy ze specjalistami Santander Leasing1.
*Podane kalkulacje mogą się różnić w zależności od zdolności kredytowej klienta oraz wybranych taryf bankowych

Bezpłatna
konsultacja i wycena

Powiedz, czego potrzebujesz, a my Ci pomożemy:

Najczęściej czytane artykuły naszych ekspertów

Sprawdziliśmy dokładnie terminy, do których musisz wymienić stary kocioł węglowy w swoim domu, w zależności od lokalizacji w Polsce, w tym oczywiście na Śląsku. Sytuacja jest zróżnicowana – dla starszych, bezklasowych kotłów węglowych obowiązują inne terminy niż dla nowszych kotłów z określoną klasą efektywności.
W artykule poznasz jak działają pompy ciepła, porównamy je z innymi systemami ogrzewania, oraz podamy koszty związane z zakupem, montażem i poborem prądu.
Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje na temat programu "Czyste Powietrze". Czy program czekają jakieś zmiany w 2024 roku?

Zostaw swój numer telefonu

Odzwonimy i przedstawimy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.